Nezināma pulksteņa rokasgrāmata
Instrukcijas
- Stundas rādītājs
- Minūtes rādītājs
- Kronis
- Kronis - pirmais klikšķis
- Otrā roka
Iestatiet laiku: Pārvietojiet kroni uz 4. stāvokli un pagrieziet.
Specifikācijas
- Kustība: Miyota 2035 kvarts
- Ūdensizturība: 3 ATM / 30 metri
- Akumulators: SR626
- Kristāls: Vienreizējs minerālu stikls ar krāsu nokrāsu
- Korpusa materiāls: 316L nerūsējošais tērauds
- Siksniņas materiāls: Īsta āda
- Niķeli bez: Jā
- Maks. rokas izmērs: 19 cm
- Min. rokas izmērs: 14 cm
- Siksniņas platums: 18 mm
- Korpusa diametrs: 40 mm
- Dial diametrs: 36 mm
- Korpusa biezums: 10 mm
- Kronīša augstums: 2.5 mm
- Pāļu platums: 20 mm
- Pālis līdz pālim: 50 mm
- Svars: 47 g
KĀ RŪPĒTIES PAR SAVU PULKSTEŅU
Ūdensnecaurlaidība
Lielākajai daļai pulksteņu ir noteikts ūdens izturības līmenis. Ja jūsu pulkstenis nav ūdens izturīgs, tas var izturēt nelielas šļakatas, bet neriskējiet. Ja tam ir ādas siksna, nedaudz slapiniet to.

1 ATM / 10 metri Šis pulkstenis nevar izturēt jebkādu kontaktu ar ūdeni.

3 ATM / 30 metri Šīs pulksteņi viegli tiek galā ar lietu un ūdens šļakatām.

5 ATM / 50 metri Šīs pulksteņi var valkāt dušā vai peldot.

10 ATM / 100 metri Šī pulksteņa ūdensizturība ir pietiekama snorkelēšanai.

20+ ATM / 200+ metri Šis pulkstenis ir drošs jebkurai zemūdens aktivitātei, piemēram, niršanai.
Kā notīrīt savu pulksteņa korpusu
- Nekustiniem crown vai nespiest nevienu pogu, kad jūsu pulkstenis ir saskarē ar ūdeni, jo tas var ļaut ūdenim iekļūt korpusā.
- Ja jūsu pulkstenis ir nav ūdensizturīgs, iemērciet kokvilnas spilventiņu siltā ūdenī ar dažām pilēm ziepēm. Izspiediet kokvilnas spilventiņa galu, lai noņemtu lielāko daļu ūdens, un maigi berzējiet korpusu.
- Ja jūsu pulkstenis ir ūdensizturīgs, iemērciet mīksto drānu siltā ūdenī ar divām pilēm maiga mazgāšanas līdzekļa. Izgrieziet lielāko daļu ūdens no drānas un maigi berzējiet korpusu ar to.
Kā rūpēties par savu ādas pulksteņa siksnu
Kā likums, īsta āda nedrīkst samerit. Tas ietver sviedrus un mitrumu, kas iztvaiko no jūsu ķermeņa visas dienas garumā, tāpēc mēs iesakām, lai jūs katru dienu nevalkātu savu ādas siksniņu pulksteņu un vienmēr to novilktu, kad dodaties gulēt. 1. Ja jums ir jāiztīra ādas siksna, noņemiet to no korpusa un noslaukiet ar tīru, sausu drānu. 2. Uzklājiet ādas tīrītāju un kondicionieri ar mīkstu drānu, maigi iemasējot lotionu ādā. 3. Pabeidziet, noslaukot ar tīru drānu, lai novērstu traipus, un ļaujiet siksnām nožūt gaisā pa nakti.
Nenovietojiet to tik cieši, ka jums ir jāliec siksna atpakaļ, lai atvērtu pulksteņu, jo tas var pastāvīgi deformēt ādu.
Kā kopt savu pulksteni
- Glabājiet savu pulksteni tumšā, sausā vietā, lai izvairītos no korozijas un ciparnīcas krāsas maiņas.
- Vienmēr nomainiet akumulatoru kvarca pulkstenī, tiklīdz tas beidzas. Laika gaitā tukšs akumulators var sākt tecēt, bojājot pulksteņa mehānismu.
- Darbiniet mehāniskos pulksteņus vismaz divas dienas gadā, lai novērstu zobratu un mehānismu pārvērtēšanu.
- Jums vienmēr jāveic sava pulksteņa apkalpošana pie profesionāļa ik pēc 3 gadiem.
VISPĀRĪGA APRŪPE
Pamatnoteikums: Pārliecinieties, ka jūsu pulkstenis ir pēdējais, ko uzvelkat, un pirmais, ko novelkat.
- Novelciet pulksteni un uzglabājiet to droši pirms jebkādas darbības, kas varētu to bojāt.
- Novelciet to pirms jebkādas darbības, kas varētu izraisīt svīšanu.
- Novelciet to pirms dušas, vannošanās vai peldēšanās.
- Novelciet to pirms ēšanas vai tīrīšanas.
- Novelciet to pirms dodaties gulēt.
- Nelietojiet pulksteni ķīmiskām vielām, piemēram, smaržām, sauļošanās līdzekļiem, parfumām, hlora, matu želejām utt., jo tās var izraisīt krāsas maiņu, traipus vai matēt virsmas.
- Centieties uzglabāt pulksteni atsevišķi mīkstā iepakojumā, lai novērstu saskrāpēšanu un berzi.
- Ja jūsu pulkstenim ir aizdares vai sprādzes, aizveriet tās, lai novērstu sapīšanos.
- Uzglabājiet pulksteni sausā, tumšā vietā un izvairieties no temperatūras svārstībām.
Kā noņemt pulksteņa siksnu un nomainīt pret jaunu
Lai noņemtu un mainītu savu pulksteņa siksnu, jums būs nepieciešams:
- Pulkstenis
- Aizvietošanas siksna
- Mīksta virsma, piemēram, audums, T-krekls vai peli paliktnis
Jums varētu būt nepieciešams arī:
- Sprieguma stieņa rīks
- Vai ass punkts objekts
KĀ NOŅEMT PULKSTEŅA SIKU
Noviet savu pulksteni uz mīkstas virsmas. Tas novērš tā skrāpēšanu vai bojāšanu.
Ja jūsu pulkstenim ir ātrās atbrīvošanas pin ar apakšējo pusi, nospiediet mazās sviras iekšpusi, lai atbrīvotu siksniņu.
- Ja jūsu pulkstenim ir caurumi lugs – mazi caurumi lugs, kas izplešas no galvenā pulksteņa korpusa – izmantojiet asu, punktētu objektu, lai nospiestu atsperes stieni un atbrīvotu siksniņu. Esiet uzmanīgi, lai atsperes stienis neslīdētu ārā no siksniņas un nepazustu.
- Ja jūsu pulksteņa siksniņai nav neviens no šiem, izmantojiet atsperes stieņa instrumentu. Tas ir neliels instruments ar V formas galu. Izmantojiet to, lai saspiestu atsperes stieni no siksniņas apakšas, starp lūgiem labajā pusē. Izmantojot instrumentu, nospiediet atsperes stieņa rievu, lai atlaižat siksniņu.
KĀ AIZVIENOT PULKSTEŅA KROKU
Vispirms pārbaudiet sava jauna pulksteņa cilpu platumu, lai pārliecinātos, ka tas ir 20 mm. Mūsu pulksteņa siksnas varat atrast šeit. Izmantojot filtrus, izvēlieties tikai atbilstošo platumu, lai redzētu mūsu izvēli jūsu pulksteņiem.
Ja jūsu nomaiņas siksna ir aprīkota ar ātri noņemamām tapām, nospiediet tapu iekšpusē un iebīdiet to vietā starp sānu daļām. Jūs sajutīsiet, ka tā ‘bloķējas’ savā vietā.
Ja jūsu jaunajai siksnai nav ātri noņemamu tapu, atkal izmantojiet atsperes tapas rīku. Novietojiet vienu galu vietā, pēc tam izmantojiet rīku, lai nospiestu atsperes tapu, kamēr iebīdat to vietā. Jūs sajutīsiet, ka tā ‘bloķējas’ savā vietā.
Atcerieties neves ko darot un uzmanieties, lai nesabojātu sānu daļas vai nesabojātu jauno pulksteņa siksnu.
Kļūdu novēršana un Bieži uzdotie jautājumi
Ja jūs parūpējaties par savu pulksteni un pareizi to uzglabājat, jums vajadzētu izbaudīt gadu ilgu precizitāti laika rādīšanā. Bet pat ar vislabāko iespējamo aprūpi jūs varat atklāt, ka jūsu pulkstenim laiku pa laikam nepieciešama papildu uzmanība.
Apskatiet šeit izplatītākās problēmas ar pulksteņiem. Ja nevarat atrast to, ko meklējat, mūsu lieliskā Klientu apkalpošanas komanda ir tikai telefona zvana attālumā.
Ja jūsu jaunais pulkstenis nedarbojas, pārliecinieties, ka esat noņēmis plastmasas gabaliņu starp kroni (poga sānos) un korpusu. Noņemiet to un nospiediet kroni savā normālajā pozīcijā.
Pārbaudiet, vai jums ir jāmaina akumulators. Daži kvarca pulksteņu akumulatori var ilgt līdz 3 gadiem, bet lielākā daļa akumulatoru ir derīgi tikai 2. Jebkurš vietējais speciālists var veikt akumulatora nomaiņu.
Labākais veids, kā novērst ūdens iekļūšanu pulksteņa korpusā, ir nekad nedarbot pogas vai griezt vai vilkt kroni mitros apstākļos. Pat ja jūsu pulkstenis ir ūdensizturīgs vai ūdensnecaurlaidīgs, mitrums var iekļūt korpusā, kad šīs daļas pārvietojas. Vienmēr pārliecinieties, ka kronis ir pareizi aizvērts, pirms pakļaujat pulksteni ūdenim.
Ja iekšpusē stikla veidojas pilieni vai stikls izskatās miglains, atveriet kroni un novietojiet pulksteni tiešos saules staros ar kroni uz augšu un ciparnīcu pret sauli. Atstājiet to šādā veidā dažas stundas. Ja tas ir kvarca pulkstenis un tas ir apstājies, mehānisms var būt bojāts neatgriezeniski. Aizvediet to pie sava vietējā speciālista diagnostikai un remontam.
Tas parasti nozīmē, ka kāda zobrata iekšpusē pulkstenī nedarbojas pareizi, lai gan elektroniskā daļa darbojas. Pulkstenim ir nepieciešama apkope, lai tas atkal sāktu darboties. Mēs iesakām veikt apkopes pārbaudi pie sava vietējā speciālista.
Tas tiek novērsts, mainot akumulatoru. To izraisa funkcija, kas norāda, kad akumulatora jauda ir zema. Tas ir jūsu pulksteņa veids, kā jums pateikt, ka akumulators zaudē jaudu. Jebkurš vietējais speciālists var veikt akumulatora nomaiņu.
Papildu funkciju izmantošana (piemēram, hronogrāfu) var saīsināt akumulatora kalpošanas laiku. Lai saglabātu jaudu, izmantojiet šīs funkcijas tikai tad, kad tās ir nepieciešamas.
Pulksteņa aizmugures nevajadzīgas atvēršanas var apdraudēt pulksteņa hermētiskumu un tā ūdens izturību. Mēs iesakām akumulatoru nomainīt tikai tad, ja tas ir nepieciešams, un atvērt pulksteni tikai nepieciešamības gadījumā. Jebkurš vietējais speciālists var veikt akumulatora nomaiņu.
Akumulatoram vajadzētu kalpot 1-2 gadus. Faktiskais laiks ir atkarīgs no tā, cik daudz sarežģījumu (funkciju, piemēram, modinātāja un taimeru) pulkstenim ir, cik bieži jūs tās izmantojat un cik vecs ir pulkstenis.
Pazeminot vai sitot ekrānu, var sabojāt ķēdes. Ūdens vai pat mitrums gaisā var arī izraisīt koroziju. Kad tas notiek, ekrāna daļas nesaņem pareizu strāvu un tādēļ cipari netiek pareizi rādīti. Vietējais speciālists var nomainīt displeju.
Tas parasti ir hronogrāfa kalibrēšanas jautājums. Retais gadījums, kad tas ir saistīts ar pulksteņa defektu. Manuāli atiestatot hronogrāfa roku uz 0, būtu jāsaskaras ar šo problēmu.
Tas notiek tāpēc, ka analogo (roka) un digitālo komponentu jūsu pulkstenī veido atsevišķi. Viens var nedarboties, kamēr otrs darbojas labi. Meklējiet vietējā speciālista palīdzību remontam.
2-GADU GARANTIJA
Lai saglabātu jūsu pulksteņa garantiju, neizlaist to ūdenī, kas pārsniedz norādītās robežas, un pārliecinieties, ka esat saglabājis kvīti.
Citas kategorijas
Tu domāji, ka mēs pārdodam tikai pulksteņus? Mums ir vairāk nekā 6000 produktu, kas sadalīti 21 vīriešu aksesuāru kategorijā. Izpētiet dažus no tiem zemāk.